Сьогодні, 25 грудня, два турецькі міністри подали у відставку після того, як їхні сини були арештовані у справі про корупцію.
Сини міністра внутрішніх справ Муаммар Гюлер і міністра економіки Зафер Чаглаян потрапили до числа 24 осіб, заарештованих за звинуваченням у дачі великих хабарів за отримання прав на будівництво. Обидва міністри стверджують, що їхні сини невинні, повідомляє Reuters.
«Я подав у відставку з посади міністра економіки, щоб допомогти встановити правду і викрити змову, унаслідок якої постраждав мій син і мої колеги», - сказав Чаглаян у своїй заяві.
Як раніше повідомляв ForUm, турецький суд у суботу, 21 грудня, пред'явив звинувачення і заарештував у справі про корупцію синів двох членів уряду країни.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом