Загальний ресурс місцевих бюджетів, згідно з проектом державного бюджету на 2014 рік, порівняно з поточним роком, буде збільшено на 15 млрд грн. Про це, як передає кореспондент Forum'у, відкриваючи засідання уряду, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

«Як і доручав Президент, у бюджеті наступного року значна увага приділяється розвитку регіонів. Загальний ресурс місцевих бюджетів порівняно з 2013 роком збільшено на 15 млрд гривень, у тому числі для забезпечення виплати підвищення заробітної плати та оплати енергоресурсів, а також реалізації регіональних програм», - сказав прем'єр.

За його словами, на виконання доручення Президента вперше передбачено 594 млн грн на розширення мережі дошкільних навчальних закладів, модернізацію дитячих спортивних майданчиків, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

«Державний фонд регіонального розвитку, порівняно з поточним роком, збільшено майже в 4 рази. В цілому інвестиційний ресурс для соціально-економічного розвитку територій у наступному році складе майже 16 млрд грн», - зазначив Азаров.

Прем'єр також повідомив, що державні капітальні видатки збільшені в проекті порівняно з 2013 роком на 2 млрд грн. Крім цього, за його словами, на реалізацію державної програми активізації економіки передбачено надання держгарантій в обсязі 50 млрд грн.

Нагадаємо, уряд на сьогоднішньому засіданні розглядає проект державного бюджету України на 2014 рік.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
3456 грн.
263