За фактом нападу невідомих на жителя Києва відкрито кримінальне провадження.
Як повідомила Forum'y прес-секретар Подільського районного відділення міліції Юлія Шевчук, напад стався сьогодні близько півдня.
«Близько 12:00 на вул. Фрунзе невідомі напали на водія Mitsubishi. У той час як чоловік перебував у машині, невідомі розбили скло в автомобілі і забрали сумку з особистими речами», - сказала вона.
При цьому, за її словами, чоловік вийшов з машини і застосував травматичну зброю. «Він кілька разів вистрілив, але ні в кого не влучив. У результаті отримав удар по голові важким предметом і знепритомнів. У цей час нападники зникли з особистими речами», - зазначила Шевчук.
Потерпілому була надана медична допомога.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ст. 187 Кримінального кодексу України (розбійний напад).
Дарина Шварцман,