![За знесення пам'ятника Леніну в Києві нікого не затримували](https://for-ua.com/static/images/previews/60/606921-2.jpg)
В рамках кримінального провадження за фактом знесення пам'ятника Леніну в Києві затриманих немає. Про це в коментарі Forum'y повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Києві Ольга Білик.
«Шевченківським районним управлінням міліції за статтею 294 (масові заворушення) в рамках цього кримінального провадження нікого не затримували. Це точна інформація»,- повідомила Білик.
Нагадаємо, що 8 грудня близько 18 години вечора група невідомих осіб у масках з прапорами ВО «Свобода» на бульварі Т.Шевченка в столиці з допомогою тросів знесла пам'ятник Леніну. У зв'язку з цим міліція відкрила кримінальне провадження за статтею 294 Кримінального кодексу України.
Валентина Дудко,
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом