Президент Росії Володимир Путін підписав указ про ліквідацію інформаційного агентства «РІА «Новости» та радіомовної компанії «Голос Росії «і створення на їхній базі міжнародного інформагентства «Росія сьогодні». Про це повідомляє прес-служба Кремля.

«В цілях підвищення ефективності діяльності державних засобів масової інформації постановляю:

1. Ліквідувати:
а) федеральну державну бюджетну установу «Державний фонд телевізійних і радіопрограм» (м. Москва) з подальшою передачею закріпленого за ним на праві оперативного управління майна в господарське відання федерального державного унітарного підприємства «Всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія»;

б) федеральну державну бюджетну установу науки «Російська книжкова палата» (м. Москва) з наступною передачею закріпленого за нею на праві оперативного управління майна в господарське відання федерального державного унітарного підприємства «Інформаційне телеграфне агентство Росії (ІТАР-ТАСС)» (м. Москва).

2. Реорганізувати федеральну державну бюджетну установу «Редакція «Російської газети» (м. Москва) у формі приєднання до неї федеральної державної бюджетної установи «Редакція журналу «Родина» (м. Москва).

3. Створити федеральне державне унітарне підприємство «Міжнародне інформаційне агентство «Росія сьогодні».

5. Ліквідувати федеральну державну бюджетну установу «Російська державна радіомовна компанія «Голос Росії» (м. Москва) з подальшою передачею закріпленого за нею на праві оперативного управління майна в господарське відання федерального державного унітарного підприємства «Міжнародне інформаційне агентство «Росія сьогодні».

6. Ліквідувати федеральне державне унітарне підприємство «Російське агентство міжнародної інформації «РІА «Новости» (Москва).

7. Встановити, що з моменту ліквідації федерального державного унітарного підприємства «Російське агентство міжнародної інформації «РІА «Новости»:

а) права засновника стосовно організацій, засновником яких було федеральне державне унітарне підприємство «Російське агентство міжнародної інформації «РІА «Новости», переходять до федерального державного унітарного підприємства «Міжнародне інформаційне агентство «Росія сьогодні»;

б) майно, в тому числі те, що перебуває за кордоном, використовуване федеральним державним унітарним підприємством «Російське агентство міжнародної інформації «РІА «Новости» для висвітлення за кордоном державної політики Російської Федерації і суспільного життя в Російській Федерації, підлягає передачі в господарське відання федерального державного унітарного підприємства «Міжнародне інформаційне агентство «Росія сьогодні», - йдеться в указі.

Іншим указом глава держави призначив Дмитра Кисельова генеральним директором федерального державного унітарного підприємства «Міжнародне інформаційне агентство «Росія сьогодні».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето
899 грн.
781