Полiтика

Прем'єр прогнозує труднощі з прийняттям держбюджету

Державний бюджет 2014 року повинен бути бюджетом розвитку регіонів. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання уряду, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Його дуже важко розробити в сьогоднішніх економічних реаліях і важко приймати. Але ми це повинні зробити і ми це зробимо», - заявив він.

Він зазначив, що Президент України визначив основні акценти соціально-економічної політики в 2014 році. «Бюджет 2014 повинен бути бюджетом розвитку регіонів», - зазначив Азаров.

За його словами, має продовжуватися і нарощуватися державне фінансування будівництва, капітального ремонту та будівництво об'єктів соціальної інфраструктури: шкіл, дитячих садків, лікарень, амбулаторій, установ культури і спорту.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що державний бюджет 2014 року спланують таким чином, щоб суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів.