Міністр закордонних справ Леонід Кожара вважає Моніторингову місію ЄС на чолі з колишнім главою Європарламенту Петом Коксом та екс-президентом Польщі Олександром Кваснєвським об'єктивною. Про це, як передає кореспондент Forum'у, він заявив журналістам.
«Місія Кокса-Кваснєвського є єдиною позапартійною, незаангажованою місією, яка доводить достовірну інформацію європейських інститутів, і ми дуже зацікавлені в тому, щоб ця місія працювала до Вільнюського саміту», - сказав міністр.
На його думку, для підписання Угоди про асоціацію на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада Україні потрібно просто виконати решту умов.
Як раніше повідомляв ForUm, Європейський парламент продовжив місію Кокса і Олександра Кваснєвського в Україні до Вільнюського саміту «Східного партнерства».
Валентина Дудко,
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом