Сьогодні прокуратурою Львівської області внесено до Львівського окружного адміністративного суду позов про визнання неправомірними дій депутатів Львівської обласної ради щодо включення в порядок денний сесії питання про недовіру голові Львівської облдержадміністрації та проведення голосування з цього приводу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
Згідно з повідомленням, підставою стали допущені обласною радою порушення ст.19 Конституції України та законодавства про місцеве самоврядування в Україні і місцеві державні адміністрації.
У той же час прокуратурою області заявлено клопотання про заборону підписання та оприлюднення рішення про висловлення недовіри до розгляду зазначеного позову в суді.
Нагадаємо, 12 листопада Львівська обласна рада висловила недовіру голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Салу, проте голосів «за» недостатньо для того, щоб Президент України Віктор Янукович обов'язково його звільнив.
