Співробітники львівської санепідстанції підготували всі документи для передачі в суд, який займеться питанням про закриття відділу, який торгував грилем у супермаркеті «Арсен» на проспекті В'ячеслава Чорновола, 93, пише «Сьогодні» .

За словами заступник начальника головного управління санепідстанції Ярослава Ортинського, справу розглядатиме Шевченківський райсуд Львова, який і прийме остаточне рішення.

«Попередня причина отруєння грилем - порушення технологій у приготуванні напівфабрикатів. Ми припускаємо, що замариновані кури зберігалися на добу довше від допустимих норм. Якби навіть злегка забруднена курка правильно готувалася, в свіжому маринаді, при відповідних температурах, то біди б не сталося», - додав він.

На запитання, як львівськими курми могли отруїтися в Самборі, Ортинський зазначив, що тамтешні жителі просто закупилися у львівському магазині.

«Все сталося випадково. Люди поверталися з роботи, отоварювалися у Львові. Але хворі люди між собою не знайомі і в одній компанії не могли бути», - підкреслив він.

Раніше Державна служба з надзвичайних ситуацій оголосила надзвичайну ситуацію об'єктового рівня через випадки масового отруєння людей унаслідок вживання курей-гриль з вказаного супермаркету «Арсен» у Львові.

За попередніми результатами розслідування спалаху встановлено, що всі постраждалі в період з 23 по 26 жовтня вживали курей, куплених саме в цьому магазині.

Нагадаємо, через отруєння курми-гриль із львівського супермаркету госпіталізовано 21 особу.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

277