Три законопроекти щодо колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко №3479 Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока, №3461 Анжеліки Лабунської та №2453а Сергія Міщенка включені до порядку денного наступного пленарного тижня, передає кореспондент ForUm'у.
За таке рішення проголосували 367 народних депутатів і з усіх парламентських фракцій, за винятком КПУ.
Як раніше повідомляв ForUm, опозиція внесла до Верховної Ради проект закону про заборону вибіркового правосуддя, яким просить для екс-прем'єра Юлії Тимошенко повної амністії.
У Верховній Раді України зареєстровано два законопроекти про можливість лікування засуджених за кордоном авторства позафракційних депутатів Сергія Міщенка та Анжеліки Лабунської.
