Київ

У Києві грабіжник-рецидивіст втік з-під варти конвою біля будівлі суду

Прокуратура Шевченківського району Києва розпочала досудове розслідування за фактом недбалості міліціонерів, які допустили втечу арештанта з-під варти.

Як повідомляє прес-служба наглядового відомства, НП сталася вчора, 17 вересня, біля будівлі райсуду.

«Встановлено, що співробітники конвою вивели підозрюваного у грабежі і розбої з будівлі суду, де йому було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Помістивши чоловіка в автозак, міліціонери повернулися до суду за іншими заарештованими. У цей час, скориставшись відсутністю конвоїрів, 24-річний підозрюваний вийшов з автомобіля і зник у невідомому напрямку», - повідомили в прокуратурі.

Зараз пошуками втікача займаються органи міліції, за фактом його втечі відкрито кримінальне провадження.

У той же час слідчими прокуратури відомості про службову недбалість, допущену працівниками міліції, внесено до ЄРДР за попередньою правовою кваліфікацією ч.1. 367 КК України. Триває слідство.