В Одесі на перехресті вулиці Водопровідна і - пров. Високий сталося зіткнення автомобіля КамАЗ-5511 і шести легкових автомобілів.
За даними сектору профілактичної роботи обласного управління ДАІ, ДТП сталася вчора, 16 вересня, близько 17 години.

«37-річний водій вантажівки, не витримавши безпечну дистанцію, вчинив зіткнення з автомобілем «Форд Фієста», що зупинився попереду. Після зіткнення легковик відштовхнуло на автомобіль «ВАЗ-211040». КамАЗ продовжив рух і вчинив зіткнення з автомобілями «Деу Ланос», «Черрі Кімо», «Мерседес Віто» і «Хюндай Соната», що зупинилися попереду, - йдеться в повідомленні.
Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди два пасажири «Деу Ланос» - 64-річна жінка і 51-річний чоловік і 51-річна жінка - пасажир автомобіля «ВАЗ-211040» отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
Постраждалі були доставлені в медичний заклад.
Розслідування за фактом зазначеної ДТП триває.
