Сьогодні Деснянський райсуд Києва завершив допит ключових свідків у справі про загибель студента Ігоря Індила , на наступному засіданні почне досліджувати матеріали справи.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва з посиланням на державного обвинувача Наталю Сему.

За її словами , у ході сьогоднішнього судового засідання показання надала фельдшер бригади швидкої допомоги , яка оглядала Індила під час його перебування у Шевченківському райуправлінні міліції.

« У суді свідок підтвердила показання , дані нею у ході досудового слідства і в попередніх судових засіданнях», - повідомила Сема.

На наступному засіданні , яке відбудеться в понеділок , 16 вересня, суд почне досліджувати матеріали кримінальної справи.

Нагадаємо , на засіданнях у справі про загибель Ігоря Індила свідчення вже дали п'ять співробітників Шевченківського райуправління міліції , двоє із яких 17 травня 2010 року чергували у приміщенні Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві , а також лікар швидкої медичної допомоги , який у той день виїжджав на виклик до Шевченківського райуправління .

Індило помер у Шевченківському районному відділі міліції Києва 18 травня 2010 року - дільничний міліціонер забрав його із одного з гуртожитків Києва у відділення міліції, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

ГУ МВС у Києві назвало причиною смерті Індила закриту черепно-мозкову травму, яку він отримав нібито після падіння з ліжка через сильне алкогольне сп'яніння.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

252