Будинки всіх киян будуть підключені до гарячого водопостачання до початку опалювального сезону. Про це у ході гарячої лінії у газеті «Сегодня» заявив голова КМДА Олександр Попов.

«Вибачте, що так відбувається. До початку опалювального сезону всіх споживачів обов'язково включимо. Вже не вперше мені доводиться вибачатися перед жителями за те, що ми не вкладаємося у відведені два тижні. Але роботи масштабні, у цьому році ми міняємо більше 30 км таких трубопроводів. На підготовку систем теплопостачання до опалювального сезону використовуємо близько 200 млн грн. До Дня Незалежності підключили близько тисячі споживачів, які були відключені, але на жаль, роботи ще тривають», - сказав він.

За словами Попова, Київ серйозно підійшов до теми ремонту магістральних трубопроводів. «Кілометри міняємо їх, щоб як мінімум 30-40 років не повертатися до цього питання. Кладуться сучасні конструкції, використовуються нові технології, у тому числі автоматизована диспетчерська система контролю за роботою цих трубопроводів», - сказав голова КМДА.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

138