У найближчий тиждень погоду в Україні визначатимуть циклонічні утворення та пов'язані з ними атмосферні фронти. Про це, як повідомляє прес-служба ДержНЧС, заявив заступник директора Українського гідрометеорологічного центру Анатолій Прокопенко.

«Дощі різної інтенсивності будуть випадати практично на всій території України, але найбільше їх буде у західних, центральних, північних, а також в Одеській і Миколаївській областях», - зазначив він.

Зокрема, за його словами, 27 серпня вдень очікуються дощі, місцями грози, у центральних областях, Одеській, Миколаївській, Харківській місцями пройдуть сильні дощі, лише у більшості північних областей, зокрема, у Рівненській, Волинській та у Криму без істотних опадів.

28 серпня опади очікуються лише у південних і східних областях України. Вдень, а у Карпатському регіоні і вночі, пройдуть дощі, місцями грози. Вночі температура складе 8-10°, вдень 18-23°, додав Прокопенко.

«Найбільш складними погодні умови будуть 29 серпня. Внаслідок того, що через центральні та північні області України з території Молдови буде переміщатися невеликий циклон, який і принесе несприятливу погоду. На всій території України, крім сходу, Приазов'я та Криму, очікуються дощі з грозами, місцями сильні дощі, а в окремих районах можливі град і шквали до 15-20 м/с. Температура вночі до 11-16°, а вдень до 14-20°», - підсумував Прокопенко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето
1599 грн.
679