Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко доручив підлеглим налагодити співпрацю з громадською організацією «Дорожній контроль», повідомляє Управління зв'язків з громадськістю МВС.

Крім цього, кримінальні провадження за фактами нападів на членів цієї організації будуть перебувати на контролі керівництва МВС.

«У МВС прийнято рішення налагодити тісну співпрацю з громадськими організаціями щодо контролю за діяльністю органів внутрішніх справ. Особливо, що стосується надання громадянам послуг по лінії Державної автомобільної інспекції та вдосконалення безпеки дорожнього руху», - йдеться у повідомленні.

Захарченко доручив своїм підлеглим провести робочу зустріч з представниками організації «Дорожній контроль», під час якої обговорити розробку Меморандуму про співпрацю. У цьому спільному документі планується визначити взаємні права та обов'язки сторін щодо здійснення громадського контролю за діяльністю органів внутрішніх справ.

Також міністр прийняв рішення, що кримінальні провадження за фактами нападів на активістів «Дорожнього контролю» перебуватимуть на контролі керівництва МВС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155