Народні депутати-мажоритарники від опозиції заявили, що знайшли взаєморозуміння з головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим з ключових питань суспільно-політичного життя Києва і готові співпрацювати за цими напрямами. Про це після зустрічі з Поповим заявив на брифінгу народний депутат від «Батьківщини» Володимир Бондаренко.

«Ми вважаємо, що голова Київської міської державної адміністрації повинен звернутися до Верховної Ради і чітко заявити про свою позицію, що він вимагає визначити дату виборів у Києві і призначити вибори у Києві. Це повністю залежить від Верховної Ради», - заявив Бондаренко.

Також, за словами депутатів-опозиціонерів, які представляють інтереси киян у парламенті, знайдено взаєморозуміння з питання відновлення роботи районних рад у місті Києві та з питання необхідності вимагати повернення до міського бюджету 100% суми податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).

«У Попова ситуація складна, ми його розуміємо. Він людина, якою як мінімум намагаються маніпулювати. Але якщо ми ці три питання задекларуємо, ми з усіх цих питань будемо з ним разом. У нас склалося враження, що ми зійшлися з ним по всіх трьох позиціях», - резюмував Бондаренко.

Єдність позиції щодо названих питань з депутатами від опозиції підтвердив на своєму брифінгу і голова КМДА. Він у черговий раз підкреслив, що його позиція - «у Києві мають бути легітимні, законно обрані органи влади». Вимоги Попова про фінансову самостійність Києва, причому не тільки щодо повернення ПДФО, а й щодо збільшення сум на виконання Києвом столичних функцій, ще раніше були подані до Кабміну як законодавчі ініціативи КМДА. Що ж до відновлення роботи райрад, Попов визнав, що вважає це доцільним, але запропонував винести питання на широке громадське обговорення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

высокая мода/лето
2205 грн.
184