Зрошення 2,5 мільйона гектарів дозволить збільшити валове виробництво зерна на півдні в 3-4 рази, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк під час робочої поїздки до Криму.

«Вирощувати зернові та овочі в південних областях і Криму без зрошення дуже складно. Без поливу в цих регіонах не обійтися. Тому в Програмі активізації розвитку економіки передбачено, що площі зрошуваних земель будуть збільшені. Зокрема, відновлення поливу в Криму та Херсонській області дозволить наростити виробництво валової продукції майже до 27 мільярдів доларів на рік», - підкреслив міністр.

Присяжнюк зазначив, що для того щоб мережі зрошення запрацювали по всій Україні, необхідно розробити інвестиційні проекти, завдяки яким будуть відновлені і модернізовані системи зрошення.

«Завдяки цим проектам будуть відновлені системи зрошення на площі 2,5 мільйона гектарів, що дозволить збільшити валове виробництво зерна на півдні в 3-4 рази», - зазначив міністр.

Крім того, під час робочої наради з керівництвом регіону Присяжнюк доручив сформувати штаб, який займатиметься відновленням і розвитком систем зрошення в АР Крим.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

152