У Франції сьогодні завершується перший груповий етап Чемпіонату Європи з баскетболу серед жіночих команд, у рамках якого збірна України програла третій матч поспіль - команді Чорногорії і, зайнявши останнє місце в групі, не змогла пробитися в другий раунд змагань.

У вирішальній грі за право продовжити боротьбу в турнірі перша чверть завершилася з перевагою підопічних Вадима Чернія - 19:16.

Друга 10-хвилинка пройшла з перевагою суперників. Вони не тільки зрівняли рахунок, а й забезпечили собі за підсумками 20 хвилин гри мінімальну перевагу - 31:30, повідомляє «УНІАН».

Вирішальною у грі стала третя 10-хвилинка, яку команда Чорногорії виграла з різницею «+9» - 53:43.

Підсумок матчу - 72:60.

Найкращим гравцем збірної України в цьому матчі стала Аліна Ягупова, яка набрала 21 очко.

Раніше збірна України програла матчі групового етапу командам Туреччини та Словаччини. Таким чином, команда програла всі три матчі на Євробаскеті-2013.