У зв'язку з наближенням активного літнього туристичного сезону посольство Болгарії в Україні спростило видачу віз. Про це посол Болгарії Красимир Мінчев заявив в ексклюзивному коментарі ForUm'у.

За словами дипломата, за рішенням болгарського уряду громадянам України, Росії, Молдови та Білорусі, які в 2012 р. на законних підставах користувалися болгарської візою, можлива видача багаторазових туристичних віз терміном на 6 місяців або 1 рік.

При цьому вартість болгарської візи для громадян України становить 35 євро без будь-яких додаткових зборів незалежно від кількості в'їздів і терміну дії візи. Винятком є ​​ категорія громадян, візи для яких є безкоштовними на підставі Угоди між Євросоюзом і Україною про спрощення оформлення віз. Послуги з прийняття, опрацювання і транспортування документів на отримання візи у візові центри коштують 22 євро.

Посол додав, що українські туристичні фірми, акредитовані при посольстві в Києві та генеральному консульстві в Одесі, можуть подавати візові заяви тільки за наявності повного оплаченого пакету туристичних послуг. Без цього отримання віз неможливе.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2299 грн.
242