У місті Форт-Беннінг (США) завершився другий етап Кубка світу з кульової стрільби, де українські спортсмени вибороли три медалі.

В останній день змагань українець Олег Омельчук став срібним призером у стрільбі з малокаліберного пістолета з відстані 50 м. Переможець, серб Андрій Златич, випередив нашого спортсмена на 2,5 бала. Замкнув трійку медалістів росіянин Володимир Ісаков, повідомляє «УНІАН».

Раніше Омельчук взяв срібло у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 м. Нагороду такого ж ґатунку завоював і Роман Бондарук, який показав другий результат у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 м.