Таке рішення, як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, прийняте у ході наради з координації дій з метою запобігання підтоплень підземних переходів, яких у столиці близько 1500.
У засіданні, крім представників адміністрації, взяли участь також керівники районних ШЕУ, на балансі яких перебувають переходи, і переможці інвестиційного конкурсу, між якими були розподілені всі підземні переходи столиці для здійснення торгівлі.
«Згідно з умовами конкурсу, якщо інвестор отримав підземний перехід, де можна поставити торговий майданчик, він брав на себе також зобов'язання з утримання тих переходів, де торгівля заборонена. Таким чином, були розподілені всі об'єкти. Тому заходи щодо запобігання затоплення будуть проводитися і контролюватися у кожному підземному переході», - сказав директор Департаменту економіки та інвестицій Ігор Довбань.
Він також додав, що на інвесторів було покладене завдання закріпити за кожним переходом по 2 відповідальних особи і забезпечити підземні переходи помпами у місцях, де це необхідно.
Разом з тим, монтажні бригади почали перевірку технічного стану підземних переходів і наявності там стаціонарних насосів.
Як раніше повідомляв ForUm, віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул доручив профільним відомствам підготувати плани заходів щодо запобігання можливих паводків.
Державна служба з надзвичайних ситуацій виключає можливість підтоплень у Києві під час весняної повені.
Уряд доручив місцевій владі активізувати заходи щодо недопущення надзвичайних ситуацій під час повені.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом