Національна збірна України з футболу виграла з рахунком 3:1 у Варшаві у команди Польщі у відбірковому матчі чемпіонату світу 2014 року.

Рахунок, який встановився у цій зустрічі після першого тайму, залишився незмінним до кінця гри. Хоча у другому таймі і українці, і поляки мали кілька непоганих моментів для взяття воріт.

Вже до 7-ї хвилини рахунок був 2:0 на користь українців. Спочатку Андрій Ярмоленко пробив під дальню штангу, а потім Олег Гусєв пробив з лінії штрафного.

Польща зусиллями Блащиковськи - Піщек один гол відіграла, Левандовськи постійно загрожував воротам, але наприкінці першого тайму Роман Зозуля своєї настирливістю забив і довів рахунок, як виявилося, до фінального.

У групі Н відбору на ЧС-2014, де виступає Україна, лідирує збірна Чорногорії, набравши 13 очок у 5 матчах. У Англії - 11 очок після 5 ігор. Україна тепер з 5 очками після 3 ігор посідає третю сходинку. Аналогічні показники у Польщі. У Молдови 4 очки після п'яти зустрічей, у Сан-Марино немає набраних очок.

За матеріалами: «Інтерфакс-Україна», «СПОРТ bigmir) net»