Завтра, 23 березня, в Україні збережуться складні погодні умови.
Як повідомили «УНІАН» в Українському Гідрометцентрі, у північних та Вінницькій областях очікуються сильні снігопади, хуртовини, снігові замети; температура протягом доби 3-8° морозу.
У західних областях йтиме сніг, місцями сильний сніг, хуртовини, вдень можливе послаблення опадів; температура вночі 10-15°, вдень 5-10° морозу.
На решті території пройде дощ з переходом (крім сходу та Приазов'я) у сніг, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, вдень місцями хуртовини. Температура вночі та вдень 3° морозу – 2° тепла, у східних областях, на Дніпропетровщині, в Криму та Приазов'ї 4-9° тепла, на Луганщині вдень до 12°.
Протягом доби в Україні також очікується посилення вітру 17-22 м/с, у північних, центральних областях і в південній частині місцями пориви 25-30 м/с.
На дорогах північно-західної половини ожеледиця.
У Києві та області збережуться складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, снігові замети, посилення вітру 17-22 м/с, місцями пориви 25-28 м/с, на дорогах ожеледиця.
Температура у Київській області вночі та вдень 3-8° морозу. У Києві температура вночі та вдень 4-6° морозу.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом