У румунській Тімішоарі завершився турнір з бадмінтону International Series, на якому представники збірної України зуміли завоювати три нагороди.

У жіночих парних змаганнях друге місце завоювали Наталія Войцех і Єлизавета Жарка. У фіналі українки поступилися російській парі Ірина Хлебко - Ксенія Полікарпова - 18:21, 21:23, передає «УНІАН».

Єлизавета Жарка виграла бронзову нагороду в міксті, де її партнером був Віталій Конов. Вони у півфіналі поступилися корейцям Сол Ку Чом і Хе Рін Кім - 19:21, 21:23.
У свою чергу, Віталій Конов став третім у чоловічому одиночному розряді. Тут він у півфіналі поступився японському спортсмену Такуто Іноє - 20:22, 19:21.

Турнір в Тімішоарі став першим у 2013 році в International Series.