Державне агентство автомобільних доріг України візьме у кредит у Світового банку 450 млн дол на ремонт дороги Лубни-Полтава. Про це в ході круглого столу в «Укравтодорі» повідомив радник голови відомства Євген Прусенко, передає кореспондент ForUm’y.

«Цей кредит піде на капремонт і реконструкцію за параметрами першої категорії дороги Лубни-Полтава, яка буде завершена до 2014 року», - підкреслив він.

Прусенко зазначив, що на даний момент у розробці «Укравтодору» спільно з міжнародними фінорганізаціями перебуває проект реконструкції дороги Бориспіль-Лубни, яка буде завершена в 2013 році.

Третій проект буде реалізований в 2014-2015 роках. На фінансування Світового банку на реконструкцію автомобільної дороги Полтава-Харків. «Укравтодор» планує залучити фінансування Світового банку. Обсяг такого фінансування може скласти до 600 млн дол. Протяжність дороги, яка буде реконструйована, складе близько 120 км.

Всі кредити «Укравтодор» отримує під процентну ставку менше 1%, що, за словами Прусенка, дуже вигідно для компанії.

«На сьогоднішній день Європейським інвестиційним банком профінансовано 124 млн євро і більше 130 млн євро Європейським банком реконструкції та розвитку», - сказав він.

Як повідомляв ForUm, в Україні зруйновано 170 тисяч кілометрів доріг загального користування.

Нагадаємо, «Укравтодор» обіцяє завершити ямковий ремонт українських доріг до 1 травня поточного року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2720 грн.
231