Міжнародна корпорація з управління адресним простором в Інтернеті ICANN 28 лютого прийняла рішення делегувати Україні домен .укр.

Про це повідомив генеральний директор компанії «Український мережевий інформаційний центр» (УМІЦ) Юрій Гончарук.

За його словами, реєстрація у доменній зоні може початися вже влітку цього року. Згідно з планами, пріоритет на реєстрацію отримають державні органи та компанії, що володіють торговими марками. Буде дозволена реєстрація як російською, так і українською мовою, що, на думку Гончарука, розширить можливості для власників доменних імен.

Керівник УМІЦ зазначив, що поки рано говорити про плановану вартість реєстрації у доменній зоні, передає «Інтерфакс-Україна».

«Це питання буде вирішуватися колегіально», - повідомив він. За прогнозами Гончарука, можна очікувати, що у доменній зоні .укр буде зареєстровано до 200 тис. доменних імен.

Нагадаємо, УМІЦ подав заявку на видачу Україні кириличного домену ще восени 2009 року і вже навесні 2010 року мав намір відкрити у зоні .укр реєстрацію доменних імен. Однак тоді кілька учасників координаційної ради УМІЦ не підписали заявку, що загальмувало делегування.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

178