Якщо парламент не встигне прийняти постанову про підтвердження курсу на євроінтеграцію до саміту Україна-ЄС, ніяких наслідків від цього не буде. Про це в ексклюзивному коментарі ForUm'у заявив міністр юстиції Олександр Лавринович.

«Це (неприйняття постанови. - Ред.) не матиме ніякого значення, оскільки це документ декларативного характеру. У нас є закони, які чітко визначають євроінтеграцію як пріоритетний курс зовнішньої політики держави. У нас є ціла низка законодавчих документів, які розвивають цей напрям і закріплюють його», - сказав Лавринович.

У той же час Лавринович підкреслив: «Звичайно, є певні проблеми: є пакет законопроектів, які мали бути розглянуті згідно з планом євроінтеграції. Зокрема, щодо безвізового режиму.

«Такі 5 законопроектів очікують свого розгляду, вони внесені до порядку денного ВР наступного тижня. І в даному разі ті люди, які не дають працювати Раді, повинні відповісти на запитання: хочуть вони продемонструвати свою силу і міць чи свою протидію євроінтеграційному курсу України? Що для них пріоритетніше?» - сказав міністр.

Як повідомляв ForUm, народні депутати від опозиції третій день поспіль блокують роботу Верховної Ради.

Нагадаємо, єврокомісар Штефан Фюле, який відповідає за політику розширення та європейську політику сусідства, відвідає Україну 7-8 лютого 2013 року.

Нагадаємо, 5 лютого у ВР мало відбутися відкриття другої сесії ВР сьомого скликання, однак опозиціонери заблокували роботу парламенту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164