Учора, 6 лютого, в іспанській Севільї наша національна команда у контрольному матчі перемогла збірну Норвегії з рахунком 2:0, повідомили ForUm'у у прес-службі ФФУ.

Стартові хвилини матчу пройшли у рівній боротьбі з мінімумом моментів поблизу воріт обох команд. Норвежці розраховували на стандартні положення, українці - на швидкі атаки, одна із яких на 17-й хвилині завершилася голом.

Андрій Ярмоленко віддав передачу на хід Артему Федецькому, який зробив навіс на дальню штангу воріт норвежців, а Микола Морозюк ударом головою відправив м'яч у сітку.

Другий м'яч у ворота норвежців українці забили за три хвилини до перерви. Роман Зозуля, перебуваючи на межі офсайду, скинув м'яч під удар Андрію Ярмоленку, який невідпорним пострілом з лінії штрафного змусив вдруге капітулювати голкіпера збірної Норвегії.