Київ

Міська електричка не возитиме киян частіше

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов вважає, що міська електричка зараз курсує за оптимальним для міста графіком.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив у ході робочої поїздки у Київський міський центр крові.

Столичний чиновник назвав дві нагальні проблеми експлуатації міської електрички. По-перше, це недостатня кількість локомотивів. По-друге, необхідність забезпечення планового проїзду через залізничний міст вантажних потягів «Укрзалізниці».

Перше питання вирішується за домовленістю з «Укрзалізницею»: вже зараз реконструюються кілька локомотивів.

Що стосується графіку руху міських електричок, то, за словами Попова, він оптимальний. Якщо буде збільшений рухомий склад, то будуть вестися окремі переговори з керівництвом «Укрзалізниці» про збільшення часу його експлуатації. Але поки такої можливості немає.