Перед Міністерством оборони України стоїть завдання у 2013 р. створити сучасні Збройні сили нового зразка.
Про це заявив міністр оборони України Павло Лебедєв під час сьогоднішньої поїздки до Івано-Франківського гарнізону, повідомляє прес-служба відомства.
«Нам не потрібні солдати, які півроку входять в курс справ, а півроку готуються до звільнення... Перед нами стоїть завдання створити сучасні Збройні сили нового зразка: добре підготовлені і соціально захищені», - зазначив міністр.
Він також підкреслив, що робота щодо повного переходу Збройних сил України на комплектування за контрактним принципом триває.
Також, за словами міністра, цього року відбудеться підняття грошового забезпечення тим категоріям військовослужбовців, які не отримали його торік.
Як повідомляв ForUm, вирішення питання надання житла військовослужбовцям можливе через залучення фінансів від реалізації на публічних аукціонах майна Збройних сил України.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом