Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству внутрішніх справ і віце-прем'єр-міністр Олександру Вілкулу підготувати програму облаштування пішохідних переходів. Про це Азаров заявив під час спілкування з користувачами Facebook.
«Дорогу треба переходити тільки у відведеному місці. Однак, на превеликий жаль, ситуація на наших дорогах показує, що навіть перехід у встановленому місці не забезпечує безпеку пішохода. Тому сьогодні я дав доручення міністру внутрішніх справ і віце-прем'єру з питань регіональної політики підготувати програму облаштування пішохідних переходів. Вони повинні бути хоча б у межах населених пунктів добре освітлені, заздалегідь обладнані
попереджувальними знаками, в районі пішохідних переходів повинна бути знижена швидкість руху і обов'язково повинен бути жорсткий контроль за водіями, які порушують правила проїзду через пішохідні переходи. Там, де необхідно, повинні бути обладнані або тунелі, або мостові переходи. Словом, проблема є, вона досить серйозна і її треба вирішувати», - зазначив Азаров.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом