Суспiльство

Азаров зводив дітей-сиріт на головну ялинку країни

Прем'єр-міністр України Микола Азаров разом з вихованцями Великополовецької школи-інтернату Сквирського району Київської області відвідав головну ялинку України у Палаці «Україна», передає кореспондент ForUm’y.

 
 
«Я хочу привітати вас з Новим роком і побажати, перш за все, здоров'я і добре вчитися. А тим, хто ще не ходить до школи, добре до неї підготуватися. Бажаю, щоб 2013-й у вас був щасливим» , - привітав дітей прем'єр.

Після привітання Азарова двоє малюків розповіли йому новорічні вірші, а директор школи-інтернату подарувала йому ікону св.Миколая, зроблену дітьми, а також картину з вишитим на ній зимовим пейзажем.

Дід Мороз і Снігуронька роздали дітям новорічні подарунки та запалили новорічну ялинку.