Суспiльство

Попов запевнив, що боргів по зарплатах у Києві немає

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов запевнив, що боргів по зарплаті в Києві немає.

Як повідомляє прес-служба КМДА, про це він сьогодні заявив, виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів з доповіддю щодо виплати заробітних плат у столиці.

«Станом на 20 грудня заборгованості в Києві немає», - підкреслив Попов.

Нагадаємо, раніше голова КМДА Олександр Попов заявив, що київська влада визначилася, як забезпечити стабільне фінансування всіх ключових напрямів життєдіяльності міста в умовах бюджетних труднощів.