У місті Шостка Сумської області у зв'язку з сильним морозом сьогодні, 24 грудня, скасовано заняття в 1-4 класах шкіл.
Про це «УНІАН» повідомили в обласному управлінні освіти.
Відповідне рішення про припинення занять було прийнято міською комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
