Найближчим часом Президент України Віктор Янукович визначиться з кандидатурою на посаду голови Національного банку України. Про це він сказав під час зустрічі з членами Кабінету Міністрів, повідомляє прес-служба Глави держави.
«Я в найближчі дні визначуся з кандидатурою голови Національного банку. Національний банк і фінансова система повинні відігравати значну роль у розвитку нашої держави», - сказав Янукович.
У цьому контексті Глава держави наголосив, що одним із пріоритетів наступного року повинно стати ведення макроекономічної політики, спрямованої на формування нових стимулів для кредитно-інвестиційної діяльності.
«Зміна двигунів економічного розвитку потребуватиме освоєння нових важелів банківського регулювання, антиінфляційної політики, жорсткого контролю валютного ринку, щоб уникнути спекуляцій. У цій сфері потрібна тісна співпраця уряду і Нацбанку», - сказав Президент.
Як повідомляв ForUm, сьогодні, 24 грудня, Сергій Арбузов призначений першим віце-прем'єр-міністром України. Згідно з указом, він забезпечуватиме виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах аграрної політики та продовольства, економічного розвитку, торгівлі, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів.
