У Львові звільнятимуть чиновників, які курять в будівлі міської ради у недозволених місцях.
Про це заявив мер міста Андрій Садовий, повідомили в прес-службі Львівської міської ради.
«Має бути покарання. У державних установах курити заборонено. Єдине місце, де дозволено куріння в міській раді - це відкритий внутрішній дворик. Курити в туалетних кімнатах заборонено. Якщо це робить чиновник, я його звільню з роботи, без дискусій. Цього не може бути апріорі», - зазначив Садовий, передає «РБК».
Як раніше повідомляв ForUm, в Україні з 16 грудня, згідно з прийнятим 24 травня законом «Про внесення змін до деяких законів щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів», заборонено куріння у всіх громадських місцях.
