Суспiльство

За тиждень з обмороженням до лікарень потрапили майже 30 харків'ян

За останній тиждень у Харкові з обмороженнями госпіталізовано 28 осіб, серед яких п'ятеро бездомних і одна дитина.

Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради, посилаючись на дані міського центру здоров'я. Всього ж, за даними центру, обмороження різного ступеня тяжкості за тиждень отримала 41 особа.

Крім того, за період з 13 по 19 грудня травмувалися 1360 харків'ян, у тому числі 660 на вулицях міста.