Суспiльство

Черкаси залишилися без води

У Черкасах сьогодні, 20 грудня, відсутня холодне і гаряче водопостачання.

Як повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому, у зв'язку з проведенням реконструкції обладнання КП «Черкасиводоканал», в місті фіксується низький тиск холодного водопостачання.

Зазначається, що підприємство до кінця дня завершить всі заплановані роботи, і в будинках жителів міста з'явиться вода.