Суспiльство

У Київській ОДА пообіцяли дати світло всім знеструмленим селам до кінця дня

Сьогодні, 19 грудня, електропостачання відновлять у всіх знеструмлених населених пунктах Київської області. Про це заявив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Володимир Максименко.

«Електропостачання у всіх населених пунктах Київської області, які постраждали від негоди, буде відновлено 19 грудня до кінця дня», - сказав він в ефірі «5 каналу».

«Сьогодні є програма спільних дій і органів обласної адміністрації, МНС, Міноборони. Я думаю, що 19 грудня до кінця дня в Київській області світло буде у всіх населених пунктах», - заявив Максименко.

За даними МНС, у Київській області внаслідок несприятливих погодних умов (пориви вітру та ожеледиця), через спрацювання автоматичних систем захисту ліній електропередач знеструмлені 63 населені пункти.