Сьогодні, 18 грудня, зі станції Новоград-Волинський відбув ешелон з особовим складом, технікою і матеріально-технічними засобами інженерного підрозділу, який виконуватиме завдання у складі національного контингенту в Косово, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.
Напередодні на базі дислокованого на Житомирщині 12-го інженерного полку відбулася урочиста церемонія проводів миротворців, у якій взяли участь керівний склад 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України, представники органів місцевого самоврядування, рідні та близькі військових.

У складі інженерного підрозділу - 28 військовослужбовців і 13 одиниць спеціальної військової техніки. Разом з саперами групи розмінування в Косово відправився і мінно-розшуковий пес Лайс.
Основне завдання українських військових інженерів полягає в забезпеченні пересування підрозділів сил КФОР, проведенні інженерної розвідки місцевості, виявленні та знешкодженні вибухонебезпечних предметів та саморобних пристроїв, вдосконаленні інженерного облаштування базового табору і блокпостів, обладнанні вертолітних майданчиків.
Більшість військовослужбовців інженерного підрозділу мають досвід участі в місіях і операціях з підтримання миру.

