Молодіжна збірна України з футзалу виграла міжнародний турнір «Петербурзька осінь», який проходив у Росії.

Як повідомляє прес-служба ФФУ, у фіналі українці перемогли команду Словаччини з рахунком 4:2.

Вагому заявку на перемогу гравці з України зробили вже на шостій хвилині зустрічі. Разуванов пробив у верхній кут воріт суперника після розіграшу штрафного (1:0), а Литвинов подвоїв рахунок після помилки захисників Словаччини.

Словацькі футзалісти намагалися якомога швидше відігратися, проте це не пішло їм на користь. У відповідь на один гол українці відповіли ще двома. Відзначилися ті ж: спочатку Литвинов, а потім Разуванов, який покарав суперників, пробивши десятиметровий удар.

Після перерви словаки не скорилися, але змогли зменшити розрив лише на один м'яч (Драховскі забив на 25-й хвилині). Всі решта їхні спроби були марними.

Нагадаємо, що напередодні у півфіналі українці перемогли збірну Росії: основний і доданий час у цьому матчі завершилися з рахунком 2:2, а от у серії післяматчевих пенальті гравці збірної України були більш точними, ніж їхні суперники. Росіяни ж отримали бронзові нагороди турніру: в матчі за третє місце вони перемогли збірну Ірану 4:3.