Суспiльство

У Кам'янець-Подільському відкрили мобільний пункт обігріву для водіїв

У зв'язку з різким погіршенням погодних умов, пов'язаних зі зниженням температури повітря та рясними опадами, 16 грудня в місті Кам'янець-Подільський на автодорозі державного значення Житомир - Чернівці на вулиці Грушевського 2б почав роботу мобільний пункт обігріву, повідомляє прес-служба ТУ МНС в Хмельницькій області

У пункті обігріву водії далеких рейсів можуть відпочити і зігрітися гарячим чаєм, очікуючи поліпшення погодних умов.