Олександр Табалов передав свою картку для голосування Олександру Єфремову, який головує у Верховній Раді.
Про це, як передає кореспондент ForUm'у, Єфремов заявив під час засідання парламенту.
«Я дякую народному депутату Табалову, який добровільно передав свою картку, щоб не було жодних підозр. Я передаю цю картку в Секретаріат», - сказав він.
Втім, за його словами, нардеп Табалов не склав свої повноваження.
Варто зазначити, що лідер фракції «Свобода» Олег Тягнибок вимагає, щоб Табалові добровільно вийшли із сесійної зали.
Як повідомляв ForUm, заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявляє про можливість скасування реєстрації Андрія і Олександра Табалових як обраних депутатів Верховної Ради 7-го скликання у разі їх офіційної відмови від прийняття присяги.
«Призначення повторних виборів у мажоритарному окрузі можливе тільки в одному випадку: якщо є офіційна відмова від прийняття присяги. Відмова від прийняття присяги - це певний юридичний факт, який має бути чимось засвідчений. Така ж ситуація і з депутатом, обраним за списком», - сказав Магера.
Тетяна Григор'єва,
