«Ми припускали, що буде непросто, і нудьгувати в цьому парламенті навряд чи доведеться. Але я хотів би нагадати нашим колегам по опозиції фразу з анекдоту: «Як не крутись - перша шлюбна ніч все одно пройде». Тому блокувати трибуну і висувати вимоги немає необхідності. Нам у будь-якому випадку необхідно буде обирати керівництво парламенту - спікера і віце-спікерів», - зазначив він.
«Ми очікували, що опозиція блокуватиме обрання прем'єра і формування уряду. Не можна очікувати логіки від тих, хто нею не володіє», - сказав Шуфрич.
Він підкреслив, що сьогодні потрібно набратися терпіння. «Ми повинні наполягти на тому, щоб керівництво парламенту було обрано, і щоб відбулося призначення Миколи Азарова на посаду прем'єра», - сказав депутат-регіонал.
«Разом з тим, на жаль, вже зрозуміло, що опозиція бажає лише неконструктивної роботи парламенту», - резюмував Шуфрич.
Нагадаємо, в перший же день роботи парламенту не обійшлося без бійки між регіоналами та опозицією.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом