Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами та південнокорейська корпорація «KoGas», яка є одним із найпотужніших експортерів скрапленого природного газу у світі, обговорили можливість участі у проекті LNG-терміналу, повідомили у прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко наприкінці минулого тижня провів зустріч з виконавчим віце-президентом південнокорейської корпорації Korea Gas Corporation (KoGas) Шин Хьюкіном і заступником генерального директора департаменту будівництва заводів Групи зарубіжних проектів KoGas Лі Уджином.

«Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці України і Південної Кореї у газовій сфері, зокрема, щодо можливої ​​ участі компанії KoGas у реалізації проекту українського LNG-терміналу і постачання скрапленого газу.

За результатами зустрічі сторони висловили сподівання на подальше поглиблення співпраці.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2012 року Держінвестпроект і KoGas підписали Меморандум про співпрацю.

Довідка: KoGas Co – державна енергетична компанія, яка є монополістом з транспортування, зберігання та дистрибуції природного газу у Південній Кореї. Компанія управляє декількома терміналами скрапленого газу та приблизно 3 тис. км газопроводів, виступає як інвестор та генпідрядник у кількох міжнародних проектах з будівництва LNG - терміналів, газопроводів та іншої інфраструктури на території США, Австралії, Іраку, Мозамбіку, Мексики і т.д.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

234