Суспiльство

На Хмельниччині рятувальники витягнули з колодязя коня

Учора, 6 грудня, в селищі Понінка Хмельницької області біля моста через річку Хомора в каналізаційний колодязь провалився кінь, повідомляє прес-служба МНС.
 
Негайно до місця виклику прибули співробітники МНС. За допомогою аварійно-рятувального обладнання й автокрана рятувальники витягли тварину з колодязя.