Суспiльство

«Мінера» київських вокзалів визнали осудним

Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи, 32-річний
працівник з Івано-Франківська, який «мінував» київські залізничні вокзали, визнаний осудним. Про це ForUm'у повідомили у відділі зв'язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.

Згідно з повідомленням, прокуратура затвердила і направила до Солом'янського районного суду обвинувальний акт щодо кримінального провадження.

На рахунку чоловіка 6 неправдивих повідомлень про замінування вокзалу Київ-Пасажирський, а саме 18, 21, 22, 26, 27 і 29 вересня.

«Мінера» затримали 30 вересня, і в цей же день було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.259 КК України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності».

Солом'янським районним судом йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

У 2011 році житель Івано-Франківської області вже був засуджений за неправдиве мінування станції метро «Житомирська» у Києві і отримав умовне покарання.

Згідно з вимогами ст.19 КК України, осудною визнається особа,
яка під час вчинення злочину могла усвідомлювати свої дії та керувати
ними.

За завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, вчинене повторно, передбачено максимальне покарання до 8 років позбавлення волі.