Сьогодні, 30 листопада, у Києві був побитий температурний рекорд. Так, о 10 годині ранку стовпчик термометра піднявся до 10,7 градуса.
Востаннє подібне траплялося цього дня у 1917 році.
Як повідомила начальник відділу метеопрогнозів Гідрометцентру України Людмила Савченко, колишній рекорд становив 10,3 градуса. У Гідрометцентрі не виключили, що протягом сьогоднішнього дня буде встановлений ще не один температурний рекорд тепла.
Нагадаємо, за прогнозами Українського гідрометеорологічного центру МНС, 2-5 грудня в Україні очікується погіршення погодних умов у зв'язку з переміщенням циклону з Балкан.
