Суспiльство

Харківська Нацакадемія міськгосподарства стала університетом

Кабінет Міністрів реорганізував Харківську національну академію міського господарства у Харківський національний університет міського господарства. Про це йдеться у розпорядженні №954 від 28 листопада.

Цим рішенням Кабмін задовольнив відповідну пропозицію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Реорганізацію доручено здійснити у межах асигнувань, передбачених Міносвіти для підготовки кадрів, передають «Українські новини».

Згідно з розпорядженням, студенти академії міського господарства продовжать навчання у відповідному університеті.